Hotel Mariánské Lázně Spa Hotel Labe :::

Hotel Spa Hotel Labe / Mariánské Lázně

Hotel Labe je lázeňský hotel nacházející se přímo nad lázeňskou kolonádou se zpívající fontánou a pavilonem Křížového pramene. Díky této poloze patří mezi nejoblíbenější hotely v lázeňském centru. Hotel Labe je v Mariánských Lázních vyhledáván kvůli komfortnímu ubytování a komplexními lázeňskými službami.

Ubytování
Ubytování je nabízeno ve 32 pokojích jednolůžkových a dvoulůžkových nekuřáckých v kategorii komfort. Mezi vybavení pokojů patří koupelna se sprchou nebo vanou, WC, televize, telefon, připojení na internet, minibar, sejf, vysoušeč vlasů. Parkování je možné nedaleko od hotelu. Check in je 14:00 a check out v 11:00.

Restaurace
Součástí hotelu Labe je restaurace Kolonáda nabízející českou a mezinárodní kuchyni s dietním koutkem, snídaní formou buffetu a obědy a večeře jsou servírované. Polopenze 180,- Kč, plná penze 360,- Kč.

Léčba
Hotel Labe nabízí účinnou metodu při artrotické bolesti páteře a kloubů, kde je hlavním účinkem zmírnění bolestivosti a urychlení holení. Kyselý plyn, který je aplikován do podkoží vyvolává hyperémii a zvýšení metabolismu v oblasti aplikace. Možnost využití dalších procedur jako plynové obálky, plynové injekce, masáže, parafínové zábaly, ultrazvuk, elektroterapie, kryoterapie.

Okolí
Mariánské Lázně jsou v celém světě známé jednak díky svým léčebným metodám a účinným kvalitním léčivým zdrojům, ale i pro své malebné okolí. Pro objednání různých exkurzí či výletů se lidé mohou obrátit na informační centrum společnosti Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s., které zajistí výlety s průvodci nejen v rámci města Mariánské Lázně, ale také do jiných míst České republiky. Například: Praha, Karlovy Vary, Kynžvart a zámek Metternich, klášter Teplá, zámek a hrad v Bečově nad Teplou, hrad Loket, Františkovy Lázně, Plzeň atd.

Hotel Mariánské Lázně Spa Hotel Labe - K hotelu přísluší parkovištěHotel Mariánské Lázně Spa Hotel Labe - disponuje restauracíHotel Mariánské Lázně Spa Hotel Labe - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Mariánské Lázně Spa Hotel Labe -  Recepce poskytuje směnárenské služby.Hotel Mariánské Lázně Spa Hotel Labe -  je k dispozici připojení na internetHotel Mariánské Lázně Spa Hotel Labe - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Mariánské Lázně Spa Hotel Labe - přijímá kreditní karty VISAHotel Mariánské Lázně Spa Hotel Labe - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Mariánské Lázně Spa Hotel Labe - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Mariánské Lázně Spa Hotel Labe - krytý bazén v hotelu.Hotel Mariánské Lázně Spa Hotel Labe - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Mariánské Lázně Spa Hotel Labe - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Mariánské Lázně Spa Hotel Labe - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Mariánské Lázně Spa Hotel Labe - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Mariánské Lázně Spa Hotel Labe - na pokojích je telefon

::: Adresa :::

Hotel Spa Hotel Labe, Masarykova 21
Mariánské Lázně 35329 Česká Republika
Hotel-Marianske-Lazne-Labe@cz-hotel.eu

::: Aktuální počasí :::

Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 16 m/s
Hotel Spa Hotel Labe ubytování Mariánské Lázně Aktuální počasí ::: skoro zataženo

Doporučte tyto stránky: